Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Úvodná stránka » Strešné okná

E-shop

E-shop

Nakupujte z pohodlia svojho domova.

E-shop M+D interiér, s.r.o.

 

Ponúkame: bytové tapety, vliesové tapety, papierové tapety, vinylové tapety,  bordúry, dekoračné nálepky, fototapety, lepidlá na tapety a bordúry, elektrické autíčka, trampolíny, záhradné bazény, detské bicykle a odrážadlá, autá na diaľkové, hračky pre deti, záhradný nábytok.

TIP pre vás http://mdinterier.sk/eshop

Kto je online

Máme online 31 hostí 

Návštevnosť

PageRank ikona zdarma

Podporte nás
kliknutím na banner:

Ďakujeme Vám za návštevu.
 
Tlačiť E-mail

FAKROStrešné okná FAKRO

FAKRO
Vysoká kvalita výroby, ľahkosť a bezpečnosť používania ako aj inovatívne riešenia umožňujú výber vhodného strešného okna FAKRO pre všetkých užívateľov.
Strešné okná FAKRO sa vyrábajú z najkvalitnejších surovín pomocou najnovšej technológie, čo garantuje trvanlivosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné vlastnosti.

 

Strešné okná FAKROStrešné okná kývne FAKRO PTP, FTS, FTP, strešné okná výklopno/kývne FAKRO FPP, okná pre fasádne zostavy, strešné výlezy FAKRO FWP, FWS. Oplechovanie pre strešné okná hliníkové, medené a titánzinkové.

Lemovanie pre strešné okná FAKRO

Lemovanie pre strešné okná FAKRO. Určené pre všetky typy strešných krytín, lemovanie pre tašku EZV, plochú krytinu ESV, lemovanie pre falcovanú krytinu EEV, lemovanie pre vlnité strešné krytiny EHN. Prevedenie - hliníkové, medené a titánzinkové. Montáž pre samostatné strešné okna i kombinácie.

Montážne doplnky pre strešné okná FAKRO

Montážne doplnky pre strešné okná FAKRO - ostenie, manžety z hydroizolačnej a parotesnej fólie.

Strešné okná FAKROZatieňujúce a dekoratívne doplnky pre strešné okná FAKRO

Dekoratívne a zatieňujúce rolety, plisované rolety, lamelové žalúzie, markízy, predokenné rolety, siete proti hmyzu. Základný sortiment – AJP – žalúzie s vodiacimi lištami, APS – plisovaná roleta, ARF – roleta s plným zatemnením, ARP – roleta s vodiacimi lištami, ARS – roleta, AMZ vonkajšia markíza, ARZ – vonkajšia roleta.

Ovládacie prvky pre strešné okná FAKRO

Ovládacie a teleskopické tyče, zámky k oknám, ovládacie kľuky, elektrické ovládanie, motorické jednotky.

Strešné okná FAKRO

Kývne okná FAKRO sú najviac používané. Jednoduchá a stabilná konštrukcia strešných okien zabezpečuje ich dlhú životnosť. Vďaka špeciálnej konštrukcii závesov umiestnených v polovici výšky okna je okenné krídlo možné ponechať v pootvorenej polohe. Závesy tiež umožňujú otáčať okenné krídlo okolo osi o 180 °, čo umožňuje pohodlné umývanie okna i údržbu. Kývne okná sú ovládané pomocou spodnej kľučky, ktorá je ľahko dosiahnuteľná priamo z podlahy. Preto je otváranie okien pohodlné a nie je k nemu potrebné používať žiadne ďalšie pomôcky. Polohovacia konštrukcia kľučky umožňuje veľmi účinnú a zaistenú ventiláciu medzerou medzi okenným krídlom a rámom (mikroventilácia). Vďaka umiestneniu ventilačnej klapky v hornej časti okenného rámu má strešné okno FAKRO, oproti iným strešným oknám podobných rozmerov o 6% väčšiu presklenú plochu a umožňuje lepšie Strešné okná FAKROpresvetlenie miestnosti. V štandardnej ponuke sú ponúkané dva druhy kývnych strešných okien v prírodnom prevedení: FTS a FTP-V. Typy sa líšia technickými parametrami a vybavením. Od 1. mája 2006 sú kývne okná vybavené novou líniou oplechovaní. Vonkajšie krycie profily sú lisované a zaoblené. Dodatočne bola zlepšená estetika okna a zjednotil sa vzhľad s oknom FPP preSelect.

Strešné okná FAKRO sú dokonalým a často jediným spôsobom presvetlenia podkrovných priestorov. Strešné okná sa montujú do strešnej šikminy a tým zaručujú takmer o 50% lepšie presvetlenie miestnosti v porovnaní s klasickými fasádnymi oknami. Pri porovnaní s inými strešnými oknami o podobných vonkajších rozmeroch, majú strešné okná FAKRO vzhľadom k svojmu konštrukčnému riešeniu o 6% väčšiu efektívnu plochu skiel, čím zlepšujú presvetlenie podkrovných priestorov.

Nová modifikovaná ventilačná klapka v oknách FAKRO umožňuje prúdenie čerstvého vzduchu do miestnosti aj pri zatvorenom strešnom okne a jej umiestnenie v hornej časti okenného rámu nezmenšuje presvetľovaciu plochu okna. Vďaka konštrukčnému riešeniu priechodných komôr má ventilačná klapka v oknách FAKRO veľmi dobré akustické a filtračné vlastnosti.

Strešné okná FAKROMikro vetranie

Konštrukcia kľučky umožňuje 3 stupne regulácie:

  • 1 stupeň, okno je zatvorené
  • 2 a 3 stupeň umožňuje ponechať medzeru medzi okenným rámom a okenným krídlom pre prúdenie čerstvého vzduchu do miestnosti.

Zarážka

Zarážka je umiestnená v hornej časti krídla. Umožňuje zabezpečiť okno v pretočenej polohe na umývanie skla, alebo blokuje pootvorené okno pre vetranie miestnosti. Zároveň znemožňuje malým deťom manipuláciu s okenným krídlom.

Klick

Strešné okná FAKROKlick je štandardne umiestnené v spodnej časti okna a zabezpečuje pohodlnú obsluhu strešného okna. Pretože je kľučka jednoducho dosiahnuteľná priamo z podlahy, nie je potrebné na otvorenie okna používať stoličku alebo inú pomôcku. Na objednávku môže byť kľučka umiestnená v hornej časti okna bez príplatku.

Vďaka selektívne reflexným vrstvám používaných na oknách, vykazujú strešné okná FAKRO vynikajúce termoizolačné vlastnosti.

Okná sú osadené energoúspornými dvojsklami:

  • STANDARD FTS (USKLA = 1,2 W/m2K)
  • PLUS FTP-V (USKLA = 1,1 W/m2K)
  • LUX FTL-V (USKLA = 1,1 W/m2K)

Na zlepšenie tepelnej izolácie skla je medzisklený priestor vyplnený ušľachtilým plynom - argónom. U všetkých typoch okien je na vnútornej strane jedného zo skiel nanesená vrstva striebra, odrážajúce tepelné žiarenie, čo je výhodné ako v zimnom období (značne zmenšuje tepelné straty), tak v lete (zmenšuje prehrievanie podkrovných miestnosti). Sklo v okne FTL-V zabraňuje prenikaniu UV žiarenia o 95%.

Strešné okná FAKROFirma FAKRO je rýdzo poľským rodinným podnikom. Jeho začiatky sa datujú do roku 1991 a dnes predstavuje jednu z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich poľských firiem, rovnako tak ako najrýchlejšie sa rozvíjajúceho výrobcu strešných okien na svete.

Našim cieľom je ponúkať produkty tej najvyššej kvality, určených pre Vaše podkrovie a plniť priania zákazníkov na celom svete. Stanovujeme si tieto ciele a zároveň dbáme o zdravie a bezpečie našich klientov, a rovnako tak aj o ochranu životného prostredia.

FAKRO je vo výrobe strešných okien a jedna z popredných svetových firiem so 17 percentným podielom celosvetového trhu s viac ako 2500 zamestnancov, 5 výrobných závodov v Poľsku, 10 vlastných distribučných firiem FAKRO (USA, Anglicko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Maďarsko, Rusko, Ukrajina, Slovensko, Čína), široká distribučnú sieť vo všetkých štátoch, kde existuje dopyt po strešných oknách, viac ako 100 tis. m2 vlastných výrobných hál.

Strešné okná FAKRO

Maximálna kvalita výroby, jednoduché a bezpečné používanie a moderné riešenia umožňujú výber zodpovedajúceho strešného okna pre každý typ interiéru. Okná sú vyrábané z tých najkvalitnejších surovín a s použitím najmodernejších technológií. Len tak môžeme zaručiť trvanlivosť, bezpečnosť, funkčnosť a veľmi dobré termoizolačné parametre.

FAKRO je výrobcom širokej ponuky produktov, ktoré umožňujú komfortný život v podkroví. Patrí k ním:

  • Strešné okná rôznych konštrukcií a rôznych spôsobov otvárania: kývne okná, okná výklopno-kývne, fasádne zostavy, strešné výlezy a svetlíky.
  • Doplnky do strešných okien: žalúzie, vnútorné a vonkajšie rolety, vonkajšie markízy, motorové ovládanie, systémy diaľkového ovládania, protidymové systémy.

FAKRO predstavuje aj svetového výrobcu pôdnych schodov, ktorý ponúka pestrú radu produktov so širokou možnosťou použitia.