Joomla TemplatesWeb HostingFree Money
Úvodná stránka » Naša ponuka
Naša ponuka pre Vás :  
M+D interiér, s.r.o.
 

 Nech sa páči vyberte si z našej ponuky.

Vliesové tapety

Vliesové tapety
Vliesové tapety

Vliesové tapety sú umývateľné, stálofarebné, môžu mať jemnú povrchovú úpravu, ktorá je príjemná ako na dotyk tak na pohľad a lepšie sa s nimi pracuje než s papierovými tapetami. Navyše sú výbornou tepelnou a zvukovou izoláciou.


Papierové tapety

Papierové tapety
Papierové tapety

Papierové tapety sú rozšíreným čalúnením stien. Tapeta na steny je stálofarebná, ale nie je umývateľná, jej oderuvzdornosť je slabšia ako pri vliesovej či vynilovej tapete. Vzorkovanie, farebný odtieň tapiet je veľmi pestrý a najnovšie sa vyrábajú aj s reliéfnou ražbou.

Bordúry

Bordúry
Bordúry

Bordúry sú skvelým doplnkom jednoduchého prechodu dvoch druhov tapiet. Slúžia tiež k zvýrazneniu dĺžky či šírky miestnosti. Bordúry tzv. podtrhnú charakter interiéru svojou jednoduchosťou, decentným vzorom, ktorý je štandardne len na pruhu širokom spravidla od 5 – 15 cm, ktorý sa nalepí na stenu.

Plastové okná

Plastové okná
Plastové okná profilov - Aluplast, HESTA

Všetky plastové okná a dvere sú vyrobené po spracovaní jedinečných požiadaviek a rozmerov od zákazníkov. Ponuka široký rozsah konštrukčno-technologických možností. Všetky systémy sú úplne kompatibilné a je pre nich charakteristické aj to, že sú veľmi univerzálne.

Plastové dvere

Plastové dvere Ak sa rozhodnete pre niektorý z našich modelov výplne pre vchodové dvere, získate produkt vyrobený z vysokokvalitných materiálov, s výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami, garanciou farbostálosti povrchu dverí a odolnosťou voči UV žiareniu.

Žalúzie

Žalúzie
Žalúzie sú jednou z alternatív ako nechať slnko za oknami.
Sú veľmi praktické a zároveň moderné.
Dá sa povedať, že patria medzi najobľúbenejšiu tieniacu techniku a to aj pre cenovú dostupnosť a jednoduchú montáž.

Interierové dvere a zárubne

 Interierové dvere a zárubne
Interiérové dvere NORMA DECOR

sú dostupné v rôznych dekoráciách, preto sa hodia do každého interiéru. Najväčšia výhoda týchto dverí je to, že majú tradičný dizajn, sú estetické, s atraktívnou cenou a výbornou kvalitou.
Dverné rámy KOSZ je možné použiť na všetky typy interiérových dverí. Je možné ich upevniť na stenu s rôznou hrúbkou.

Bezpečnostné dvere

Bezpečnostné dvere
Bezpečnostné dvere HI-SEC

Krídlo bezpečnostných dverí HI-SEC je zhotovené z kvalitnej oceľovej platne pri pántoch a pri kľučke je posilnená s oceľovou výstuhou. Bezpečnostná trieda 1 chráňte sa bezpečnostnými dverami HI-SEC. Vchodové bezpečnostné dvere do bytu, vhodné na zabezpečenie vášho bývania.

Laminátové podlahy

Laminátové a drevené podlahy
Plávajúca podlaha

je každá podlaha, ktorá nie je spojená s dlážkou. Stačí, keď medzi podlahu a dlážku vložíme izoláciu, a už môžeme hovoriť o plávajúcej podlahe. Ide o dosť tradičnú technológiu a to, čo pod pojmom plávajúca podlaha hľadáme dnes,sú vlastne nové materiály, ktoré sú použité pri výrobe podláh. Naša ponuka:  Kronopol,   Platinium.

Vstavané skrine

Vstavané skrine Tvoria integrálnu súčasť interiéru, nenarušujú línie priestoru a navyše, nové typy vstavaných skríň možno vďaka veľkej variabilite prispôsobiť akémukoľvek priestoru a potrebám majiteľov. Veľkou výhodou vstavaných skríň v porovnaní s klasickými je možnosť výberu systému otvárania skriňových dverí.

Garážové brány

Garážové brány
Garážové sekcionálne, rolovacie a výklopné brány,

to nie sú len vysoko funkčné a bezpečné výrobky, ale aj komfortné a estetické. Rôznorodosť ponúkaných typov, vzorov a farieb nám dovoľuje splniť želanie každého zákazníka.  Priemyselné sekcionálne a rolovacie brány sú ideálne pre zabezpečenie uzavretia firemných objektov.

Zasklievanie balkónov

Zasklievanie balkónov
Zasklievanie balkónov  Zateplenie balkónov,

Teplota vzduchu v priestore lodžie a balkóna môže byť vyššia o 8 až 13°C oproti vonkajšej teplote. Zníženie strát vďaka tepelne vyrovnávajúcemu priestoru a eliminácii tepelných mostov. Zníženie spotreby energie až o 20% na bytovú jednotku. Ochrana pred dažďom, vetrom, snehom a krupobitím. Rozšírenie obytnej časti.

Elektrické náradie

Elektrické náradie - MAKITA
Ponúkame elektrické náradie značky - Makita.
V našej ponuke najdete : profi náradie, aku náradie, brúsky, čerpadlá, elektrocentrály, frézky, hoblíky, kladivá, miešadlá, nožnice, píly, pneumatické náradie, reťazové píly, skrutkovače, uhlové brúsky, vŕtačky, vysokotlakové čističe, teplovzdušné pištole,  hobby náradie, záhradnú techniku, stavebné náradie,..

Stavebné práce

Stavebné práce
Ponúkame kompletné stavebné práce

súvisiace s rekonštrukciou bytov, domov, kancelárskych priestorov. - stavebné práce - murárske práce - prerábanie bytových jadier - obklady, dlažby - montáž sadrokartónov - zatepľovanie fasád - stierky, omietky - demontážne a búracie práce - a iné

M+D interiér, s.r.o. - komplexné služby pre Vás.   www.mdinterier.sk

Dostojevského 12, 058 01  Poprad (Výkrik) 

M+D interiér, s.r.o. predajňa telefón: +421-52-44 68 989, mobil:+421 915 918 128

Email : Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.

facebook: www.facebook.com/mdinterier.poprad